Na basen

Relaks po pracy

Dzisiejsze popołudnie spędzimy z rodziną bardzo, ale to bardzo przyjemnie. Wszystko dlatego, że zaplanowaliśmy z żoną przyjemne wyjście na basen, a później kręgle. Nasze dzieciaki jeszcze nie wiedzą, że czekają je takie atrakcje. Pewnie myślą, że dzisiejsze popołudnie spędzą jak zwykle – przed ekranem telewizora lub komputera. Już jakiś czas temu chłopcy namawiali nas na wspólne wyjście na miasto. Niestety, dotychczas nie mieliśmy na to czasu, bo na początku roku miałem mnóstwo pracy w firmie, a żona przejmowała właśnie stanowisko Key Account Managera, kierownik ds. kluczowych klientów Pabianice.

Teraz się troszkę się obrobiliśmy już z pracą, dlatego możemy naszym synom poświęcić trochę czasu. Chłopaki nie spodziewają się, ale dodatkową atrakcją, jaka czeka nas dzisiejszego dnia jest pizza na kolację. Normalnie chłopaki nie jadają takich rzeczy, staramy się ich uczyć zdrowego odżywiania się, jednak od czasu do czasu szalejemy i zamawiamy pizzę. Chłopaki są wtedy wniebowzięci, bo zamiast zdrowego humusu i twarogu dostają na kolację kawałek pysznej, pełnej kalorii pizzy. Nawet my z żoną kusimy się wtedy na jeden kawałek na spółkę.

Już nie mogę doczekać się jak wyjdę z pracy, wrócę do domu i zakomunikujemy chłopakom, że spędzamy dziś wesołe popołudnie. Ale będzie radocha!