Blog

Zapas energii na cały dzień

Energia w pracy Key Account Managera

Nie wiem dlaczego, ale dzisiaj od rana mam takiego powera, że nie wiem na co wykorzystam całą swoją niespożytą energię. Rzadko zdarzają się dni, w których mam tyle siły, co dziś i jestem tym faktem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zazwyczaj ledwo mogę się zwlec z łóżka, a dobudzenie się zajmuje ponad pięć minut. Dziś wyskoczyłem z ciepłej pościeli niczym z procy i przygotowałem się do wyjścia do pracy dużo szybciej niż zwykle. Gdybym wiedział z jakim humorem wstanę dziś rano to nastawiłbym sobie budzik na dużo wcześniejszą godzinę i jeszcze poszedł pobiegać. Ach, to byłby dzień idealny!

Jako kierownik ds. kluczowych klientów Ostrów Wielkopolski zawsze staram się zachowywać odpowiednio do swojej profesji i mieć dobry humor. W końcu w rozmowach z klientami chodzi o to, by być miłym, sympatycznym i swym szczerym głosem namawiać do zakupu określonych usług. Bez dobrego nastawienia nic w tej pracy się nie osiągnie.

Z moją dzisiejszą energią czuję, że byłbym w stanie góry przenosić, a nie tylko rozmawiać z kluczowymi klientami. Dzisiaj czuję, że mogę więcej, a plany sprzedażowe są mi nie straszne. Od samego rana wykonałem już tyle rozmów, ile normalnie wykonałbym przez 8 godzin pracy, dlatego dzisiaj na pewno pobiję rekord jeśli chodzi o obsługę klientów i efektywność pracy. Oczywiście o ile nic strasznego się nie stanie i moja dzisiejsza energia nagle mnie nie opuści.