Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje na stanowisko:
Telefoniczny Doradca Klienta
ZADANIA:
  • Telefoniczny kontakt z klientem sieci telekomunikacyjnej,
  • Badanie potrzeb klienta,
  • Przygotowywanie i aktualizacja oferty sprzedażowej.
OCZEKIWANIA:
  • Otwartość i komunikatywność,
  • Umiejętność nawiązywania swobodnych kontaktów,
  • Dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu,
  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy.
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 brutto + prowizję i premię za najlepszą sprzedaż,
  • Elastyczne godziny pracy: pracujemy na jedną ze zmian - poranną lub popołudniową,
  • Możliwość przejścia na pracę zdalną już po 50 godzinach za zgodą przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Codzienne wsparcie trenera i przełożonego,
  • Pracę w centrum miasta w zgranym teamie,
  • Codzienne, tygodniowe oraz miesięczne konkursy z nagrodami,
  • Codziennie świeżą kawę z ekspresu, herbatę oraz świeże owoce,
  • Przerwy przy PS4, piłkarzykach lub DART,
  • Kartę rabatową dla wszystkich współpracowników.