TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Aktualnie do Zespołu Sprzedaży i Ofertowania poszukujemy kandydatury na stanowisko:
Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków, ul. Wielicka 114

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Zespołu Sprzedaży i Ofertowania – rynek Europa

płd-wsch i Skandynawia

Opis stanowiska:
  • opracowywanie ofert handlowych w systemie CRM
  • analiza cen i przestrzeganie polityki cenowej na rynku w porozumieniu z Managerami Produktu i Szefami Sprzedaży
  • koordynacja uzgodnień między działowych dotyczących opracowywanych ofert
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych projektów, ofert, porównań cenników oraz zamówień
  • opracowywanie zabezpieczeń i rozliczeń metali pod zamówienie
  • analiza i rozliczanie bonusów/skont dla klientów
  • opracowywanie danych do prognoz i planów sprzedaży
  • opracowywanie dokumentacji przetargowej, analiza warunków współpracy z klientami, analiza cenowa
  • terminowość i praca według wewnętrznych procedur firmy
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (praca z dokumentami w j. angielskim)
  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowej
  • silne nastawienie na klienta, orientacja na rezultaty i zdolność do efektywnej pracy w ramach ściśle określonych celów sprzedażowych i budżetów
  • umiejętności analityczne
  • biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office (Excel)
  • poczucie odpowiedzialności za terminową realizację powierzonych zadań
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pracy pod presją czasu, samodzielność w wykonywaniu zadań; umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie z programem SAP i CRM będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju.
  • wsparcie w doskonaleniu zawodowym.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych