Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
  • Raportowanie działań sprzedażowych
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C (zależnie od sektora)
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy (np. telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy