Pracownik Marketu
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego ekspozycję,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • utrzymywanie porządku na sali sprzedaży,
  • udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,
  • doświadczenie w pracy markecie nie jest wymagane, ale stanowi dodatkowy atut.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczny grafik,
  • pakiet benefitów,
  • zniżki pracownicze,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i awans na kierownika marketu.