Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży w Zespole Instalacji PPOŻ i Niskich Prądów
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Spotkania z klientami,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów z zakresu Instalacji SSP, DSO, SUG, CCTV, KD, SSWIN, Okablowania strukturalnego
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Monitorowanie informacji rynkowych oraz działań konkurencji
  • Stała analiza rynku i konkurencji oraz przygotowywanie kalkulacji,
  • Aktywne budowanie sieci kontaktów, skuteczne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Współpraca z różnymi działami firmy celem efektywnego przygotowania ofert,
  • Dbałość o wizerunek firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczeniu w przygotowywaniu kalkulacji, analiz oraz ofert sprzedażowych z Zakresu Instalacji SSP, DSO, SUG, CCTV, KD, SSWIN, Okablowania strukturalnego
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość pakietu MsOffice (szczególnie Excel)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych.
Mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Auto służbowe, również do użytku prywatnego (zgodnie z regulaminem firmy),
  • Prywatna Opieka Medyczna,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych: Medicover Sport lub Multisport,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia kompetencji,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”